Faralia Hotel olarak biz, 2021 yılında yenilenen işletme, yönetim ve kadromuzla birlikte arzu ettiğimiz hizmet anlayışını, misafirlerimize yansıtmak amacıyla yola çıktık.

Hizmet sektöründe yıllarca edindiğimiz deneyimler sonucunda, biz olsak ne isterdik sorusunun cevaplarına uygun bir anlayış benimsedik. Misafirlerimizin, iyi ağırlanmış ve kaliteli vakit geçirmiş olmasını sağlamanın, evine mutlu ve huzurlu dönmesinin, en temel görevimiz olduğu bilincindeyiz. Mükemmel olanın; çabalamak, açık fikirli ve değişime ayak uydurmak olduğu kanısındayız. Tatil yapmanın, mental ve fiziksel olarak dinlenmenin, biraz mola vermenin lüks değil, ihtiyaç olduğu düşüncesindeyiz.  Hayat mücadelesi ve yeni normallerin getirdiği yorgunluğu, doğanın kalbinde atmanız için elimizden gelen her türlü çabayı göstermek arzusundayız.

Doğanın kalbinde, doğaya saygıyla yaşıyoruz. 7,150 dönüm araziyi yaşam alanı olarak seçmiş; sincap, kaplumbağa, kedi ve köpek dostlarımız var. Dostlarımızın kendi doğalarında uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için her türlü desteği sağlıyoruz. Arazimiz; Çam, limon, zeytin ağaçları, asmalar ve saymakla bitmeyen birçok endemik bitki çeşitleriyle dolu. Onların sağlıklı ve verimli büyümesinden sorumluyuz. Sürdürülebilirliğin önemine ve geleceğe katkısına inanıyoruz. Geri dönüşümün Dünya ve gelecek için değerli ve gerekli olduğunu biliyor ve önemsiyoruz. Geri dönüştürülebilir materyalleri değerlendirerek, doğaya katkı sağlıyoruz. Açıldığımız günden itibaren benimsediğimiz ve uyguladığımız Sürdürülebilir Yaşam Politikalarımızı, 2023 yılı sonunda aldığımız SÜRDÜRÜLEBİLİR TURİZM SERTİFİKA’sı ile taçlandırdık. Politikalarımız ve hedeflerimizle ilgili detaylara “Sürdürülebilir Turizm” sayfamızdan detaylı inceleyebilirsiniz.

Geleceğimiz olan gençleri ekonomik olarak desteklemek, deneyim ve birikim sahibi olmalarını sağlamak amacıyla ekibimize dahil ediyoruz. Sektörün istediği kriter ve deneyime sahip olmaları için başlangıç noktası olmaya çalışıyoruz. Öncelikli hedefimiz; butik hizmet ve konaklama sektöründe olmasını arzu ettiğimiz farkları ve farkındalığı yaratmak ve naçizane katma değer sağlamaktır.