Babadağ’ın eteklerinde bulunan eşsiz Kelebekler Vadisi ve vadi üzerinde bulunan Faralya Köyü’ndesiniz.

Burası, her köyde olduğu gibi kendine has havası ve yaşamı olan şirin ve butik bir köy. Otelimize gelirken; dağ havasını içinize çekebilir, adeta sanat eseri tadında manzaralar ile karşılaşabilir ve rengarek bitki ve ağaçları seyredebilirsiniz.

Burada; 7,150 m2 ormanlık alan üzerinde bulunan 2 taş ve ahşap karışımı yapımız ve bolca yeşillik alanımız var. Ölüdeniz’den 12 km, Fethiye’den ise 25 km uzaklıkta, bol oksijenli bir bölgedesiniz. Otelimize 1 km kala ise, Kelebekler Vadisi seyir terasında mola verip, fotoğraf çekmenizi tavsiye ederiz.

Faralia Hotel’de sizi önce 2 patili dostumuz karşılayacak. Pati dostu otel olduğumuzu ve tatilinize dostlarınızı dahil edebileceğinizi belirtmek isteriz. Aracınızı park ettikten sonra üzerinize doğru sarkan üzümlerden koparmanızda hiçbir sakınca yok.

Rustik tarzda dizayn edilmiş hepsi deniz ve havuz manzaralı olan odalarımız; sade, minimal, ferah ve balkonludur. 3 Adet Çatı odamız ( Exclusive Penthouse), balayı odası olarak idealdir. Ayrıca 1,40 dan 2,20 ye derinleşen güzel bir havuzumuz olduğunu belirtmek isteriz. Otelimizde; yeni normallerimizin gerektirdiği tüm önlemleri almaktayız. Hem sizin hem de kendi sağlığımız için gerekli tüm işlem ve önlemleri uygulamaktayız.

Toprak ananın yardımıyla küçük bostanımızda yetiştirdiğimiz taze ve organik sebzeleri, istediğiniz zaman koparabilirsiniz. Kedi ve köpeklerimizi sevip, oynayabilirsiniz. Etrafta kaplumbağa, sincap ve farklı kelebek türleri görmeniz de mümkün. Ayrıca kuş cıvıltıları ve sincap seslerini dinlemenin çok dinlendirdiğini de belirtmek isteriz. Akşam istediğiniz yerden günbatımı izleyebilirsiniz. Gece gökyüzünde, net ve parlak bir yıldız şöleni sizi bekliyor olacak.

Kısacası burada mental olarak dinlenebilir, doğayı ve doğal güzellikleri inceleyebilir veya romantik bir tatil geçirebilirsiniz. Bu sürede size, maksimum özeni gösteriyor olacağız.
Hoş geldiniz.